Zmimalizujte rodinný rozpočet a perte mnohem výhodněji

radyweb.cz

Zdá se vám, že šetříte téměř všude a víc už to zkrátka nejde? Možná se budete divit, ale také prát můžete ekonomicky a šetrně k přírodě. Dodržujte naše báječné tipy, se kterými můžete ušetřit několik set za rok. Ušetřené peníze investujte do zábavy nebo si udělejte radost něčím , co si již dlouho přejete.

Investujte do dražšího spotřebiče se štítkem A+++ a více
Potřebujete koupit novou pračku a hledáte tu nejlevnější variantu? Zapomeňte na to a spíše si vyberte pračku, která má opravdu inteligentní funkce, jež vám ušetří ne málo finančních prostředků. Tyto chytré pračky umí samy odhadnout kolik vody budou potřebovat, využívat můžete také funkci odložený start a jiné báječné vychytávky. Nenechejte se zlákat nízkou cenou, investujte do kvality a nových technických možností.

Vše si pečlivě propočítejte
Máte možnost prát na levnější elektrický proud? Neváhejte a co nejčastěji tuto levnější variantu používejte. Často je ekonomická elektřina stanovena na noc nebo během poledne. Nastavte si pračku na daný čas a ušetřete. Možná si říkáte, zda se to vůbec vyplatí. Aplikujte tuto možnost v praxi.

Dodržujte přesné dávkování daného prostředku
Myslíte si, že když dáte do pračky více pracího prášku než uvádí výrobce, že bude prádlo mnohem čistější? Chyba lávky, akorát rychleji přijdete o prací prostředek. To samé platí také u aviváže a jiných tekutých gelů na praní.

Perte na 40 stupňů
Jste spokojená s kvalitou vašeho pracího prostředku? Tak pak můžete bez potíží prát na výše uvedenou hodnotu. Snížíte spotřebu elektřiny a pokud budete prát takto opakovaně, peníze se vám brzy navrátí.