Vpusťte do svého domova JARO!

radyweb.cz

Vpusťte do svého domova hravou jarní náladu. Připravili jsme pro Vás okouzlující jarní dekorace pro dům i zahradu tentokrát v jemném skandinávském vintage stylu. Inspiraci jsme čerpali na stránkách internetového obchodu Bella Rose.

Záplava květů kam se podíváš…

Snad tou nejpřirozenější jarní dekorací jsou čerstvé květy. S výběrem správné vázy jejich krása a půvab vynikne. V jarních kolekcích skandinávských designérů najdete řadu váziček a váz v provedení z průhledného skla, nebo v bílé barvě, které díky své jemnosti dají vyniknout barevnosti květů. Navíc se skvěle hodí do každého interéru.

Stejně můžete kouzlit také s květníky a květináči. Na rozdíl od váziček bude drobná kytička jako poselství jara také skvělým a milým dárkem od srdce, který jistě potěší. Tyto květinové výzdoby jsou vhodné nejen do interéru, ale také k dekoraci zahrad a teras.

Sbohem únavo! Jaro dává energii…

Přesuňte svůj volný čas na zahradu a zabydlete se. Jak? Stačí pár polštářků, zahradní křesílko a stolek, podle počasí uvítáte lehkou deku přes nohy a můžete vegetit. Na stolek můžete postavit některou z kouzelných zahradních luceren, již zmíněnou kytičku nebo jiné zahradní dekorace. Udělejte si do konvičky čaj a vaší jarní pohodě už nebude nic chybět. Jaro Vás obklopí a pozvolna se Vám dostane jeho radostná energie také pod kůži!

Když se začne stmívat poznáte nový půvab své zahrádky. Právě proto patří zahradní lucerny k oblíbenému sortimentu především na jaře. Vybírat můžete stojací lucerničky v orientálním stylu, závěsné lucerny ze skla či keramiky. Velmi oblíbeným druhem lucerniček jsou ve Skandinávii tzv. zinkové domečky. (Ty jsou však podle nás vhodnější na zimní dekorace teras a interiéru.)

Velikonoce plné radosti

Snad nejtypičtějšími jarními dekoracemi jsou ty na Velikonoce. Kytičky ve váze nahradí proutky a větvičky, na které zavěsíme kouzelné kraslice. I ve skandinávském designu mají velikonoční dekorace své místo. Kromě závěsných kraslic z přírodních materiálů jsou velmi oblíbeným dekorativním prvkem designové dózy ve tvaru vajíček, do kterých můžete ukrýt pro koledníky, cukrátka, žvýkačky a další drobná překvapení. Tyto vajíčka se vyrábí v různých velikostech, kromě velkých na stůl, i drobnější, které můžete zavěsit na větvičky stejně jako běžné kraslice.

FOTO Zdroj Bella Rose.
Placený reklamní článek