Udělejte si radost a užijte si pravou atmosféru NHL

radyweb.cz

Zažít hokejový zápas NHL je něco, na co se vzpomíná po celý život. Přitom je trochu paradoxní, že mnoho českých fanoušků hokeje vůbec nenapadne, že by některý mnoha zápasů mohli sami navštívit. Je to škoda, protože taková možnost opravdu existuje.

New York

Do New Yorku někteří lidé jezdí jenom na víkend, aby toto úžasné město poznali. Pokud fandíte hokeji, určitě víte, že zde sídlí známý klub New York Islanders. Pokud jste fanoušci hokeje, můžete si koupit vstupenky nebo zájezd na New York Islanders. K dispozici je vždy několik různých zápasů, takže si jsme jisti, že vás některý určitě osloví. A když hokejový zážitek spojíte s prohlídkou tohoto moderního města, nepochybně budete maximálně nadšeni.

Pittsburgh

Který česká fanoušek by neznal tým Pittsburgh Penguins, se kterým nejlepší český hokejista Jaromír Jágr získal Stanley cup. A ve kterém hrál další fenomenální světový hokejista, Mario Lemieux. Proto pokud vás tento tým oslovuje, můžete i vy dostat lístky na Pittsburgh Penguins a zjistit, proč se Jaromíru Jágrovi s tímto týmem tak dobře hrálo a proč se jednalo o nejúspěšnější roky jeho hokejové kariéry. Navíc i Pittsburgh je město, které rozhodně stojí za prohlídku.

Důležité tipy k cestě za moře

Jestliže se pro návštěvu některého hokejového utkání NHL rozhodnete, určitě věnujte dostatek pozornosti aktuálnímu počasí. Do chladnějších částí USA nebo Kanady budete potřebovat dobré oblečení. Proč si tedy pro tuto jedinečnou událost nepořídit parádní bundu Alpha Industries a kvalitní boty, ve kterých se vám bude dobře chodit i při prohlídkách velkých měst?

Také byste si neměli zapomenout vzít pohodlný malý batoh, který se vám bude dobře nosit celý den. V USA a v Kanadě si ve většině případů vystačíte s platební kartou, ale určitě byste s sebou měli mít i dostatek hotovosti. Nemůžete přece spoléhat na to, že karta bude spolehlivě fungovat. Znáte to, Murphyho zákony fungují i za „velkou louží“.

Reklamní článek