Stolní lampičky se prodávají v různých provedeních

radyweb.cz

Plastové stolní lampičky

Plastové stolní lampičky velice pěkně doplňují interiér, protože je možné si je sehnat v různých barevných variantách. Váš stůl efektivně osvítí kvalitní stolní lampy s úspornými žárovkami. Barvy lamp jsou například žluté, modré, zelené nebo růžové. Lampičky jsou vhodné nejen do pracoven, ale také do ložnic a obývacích pokojů.

Stolní lampičky ve tvaru květiny

Stolní lampička ve tvaru květiny je skutečně skvostným doplňkem každého interiéru. Upoutá na první pohled, přičemž perfektní svícení je samozřejmostí. Vybrat si můžete například okvětní růži ve stříbrném provedení s decentním stínidlem vyrobeným ze sametu.

Stolní lampičky v exotickém designu

Marocké malby a výzdoby jsou inspirací pro umělce z celého světa. Zdejší ruční práce se zakládají na detailech a hru se světlem. Sehnat můžete i lampičky s marockým designem nebo jiným exotickým nádechem. Po setmění se okolo lampičky vytvoří pěkná hra světel.

LED lampy s dálkovým ovladačem

LED lampy v moderním provedení vypadají stylově a navíc jsou úsporné. Světlo z lampy si můžete dopřávat z každého úhlu. Pomocí dálkového ovladače si snadno zvolíte jednu ze šestnácti milionů barev a následně si stačí jen užívat osvětlení podle nálady. Můžete si také spustit režim automatického duhového přechodu všech barev, ale také si nastavit jas a sytost.