Sport a cvičení

  • 1
  • 2
další » poslední »
zobrazit
Udělejte si radost a užijte si pravou atmosféru NHL

 Zažít hokejový zápas NHL je něco, na co se vzpomíná po celý život. Přitom je trochu paradoxní, že mnoho českých fanoušků hokeje vůbec nenapadne, že by některý mnoha zápasů mohli sami navštívit. Je to škoda, protože taková možnost opravdu existuje.New… »

Co dnes frčí při cvičení v posilovně 2/2

 Stroje k posilování nohouPosilování dolních partií zahrnuje stroje, kde lze provádět předkopávání nebo zakopávání v sedě. K výhodám strojů patří, že cvik se provádí tak, že je stoprocentní úhel mezi sedadlem a opěrkou zad, čímž je… »

Co dnes frčí při cvičení v posilovně 1/2

 Funkční kruhový tréninkFunkční kruhový trénink má výhodu, že jde o komplexní cvičení se zapojením maximálního množství svalových skupin. Během tréninku se napodobují běžné denní aktivity. Při tréninku se zaměřujete na cvičení s pomůckami i… »

Vhodné cviky na zkrácenou achillovku

 Protahování Achillovy šlachyProtahování Achillovy šlachy začněte tak, že budete rovně držet chodidlo. Můžete zkusit také pozici, kdy bude chodidlo vtočené dovnitř nebo vytočené ve směru ven. Pusťte se do strečinku Achillovy šlachy. Sval uveďte do… »

Výborné 3 cviky na hrudní páteř

 Procvičení hrudní a krční páteřeSedněte si na židli, ruce dejte v týl a propleťte prsty. Nadechněte se a podívejte očima ke stropu. Jakmile budete vydechovat, budete se pomalu předklánět hlavou. Předkláníte se obratel po obratli. Dávejte si… »

Rady a tipy jak cvičit biceps

 Cvičení ať už aktivní či pasivní je pro tělo velmi vhodné a dobré. Často je cvičení velmi potřebné, protože bez něj ochabují svaly, pobolívají klouby, slábne fyzická zdatnost a kondice, přibývají na těle tukové „polštáře“ a díky nim může být člověk… »

Jak cvičit ve vodě

 V poslední době je cvičení ve vodě velmi populární. Jedná se také o často využívanou alternativu k běžným odporovým cvičením. Jedná se o formu cvičení, kdy díky vlastností vody člověk dokáže procvičit celé tělo. Cvičení ve vodě je velmi… »

  • 1
  • 2
další » poslední »
zobrazit

Můžete si také přečíst

Množení rostlin v zimě

Zejména pro začínající a méně zkušené zahrádkáře může být překvapivá informace, že i v zimě je možné množit některé rostliny…

Tipy jak chovat doma anakondu 1/2

 Anakonda a její charakteristikaVelký had, kterého naštěstí v našich končinách ve volné přírodě nepotkáme, se nazývá…

Zvláštní zájmy českých moderátorů - Libor Bouček

 Jeden z nejžádanějších českých moderátorů je již několik let a poslední dobou stále Libor Bouček. Dalo by se konstatovat,…

Tipy jak pěstovat zakrslé jehličnany 2/2

 Zalévání zakrslých jehličnanůPři výsadbě zakrslých jehličnanů je potřeba používat i zalévání a to tak, že jakmile je…

Tipy jak pěstovat zakrslé jehličnany 1/2

 Řešení pro malou zahrádkuZakrslé jehličnany jsou v poslední době oblíbené rostliny pro zahrádky a skalničky, ale…

Tipy jak pěstovat mini růžičky 2/2

 Hodně slunce pro mini růžičkyTipy jak pěstovat mini růžičky určitě upozorňují na to, že tyto květiny mají rády slunce.…

Tipy jak pěstovat mini růžičky 1/2

 Vhodné pro květináčeVelkou výhodou pěstování mini růžiček je to, že jsou vhodné do květináčů. Takže je možno je přemístit…

Tipy jak pěstovat pelargonie 2/2

 Výživa pelargoniíJestliže je cílem u pelargonií mít bohaté květy, pak je potřeba dodávat výživu tak, akorát. Tipy jak…

Tipy jak pěstovat pelargonie 1/2

 Co jsou pelargoniePelargonie jsou květiny, které jsou často vidět na balkonech, zejména klasických chat, kde tvoří…

 
Kosmetika a oblečení Zdraví a výživa Sport a cvičení Cestování a dovolená Děti a rodina Domov a bydlení Peníze a podnikání Elektro a počítače Auto a moto Zahrada a zvířata Kultura a umění Vzdělání a zábava
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt