Co vám pomůže zhubnout

Velikost textu: A A A

Co vám pomůže zhubnout

Ilustrační foto
  • autor: red

 Mít krásné a štíhlé tělo je dnešní trend, který je navíc podpořený tím, že hubení lidé jsou obvykle zdravější a podle statistik mají delší život. Jenže současný životní styl a způsob stravování mnohokrát zvyšují riziko obezity. Následné zhubnutí je přitom často dost problematické. Co vám tedy pomůže zhubnout?

Bez tohoto hubnutí nepůjde

  1. Úprava jídelníčku – nezbytné je vyřazení tučných, slaných a vysokokalorických jídel. Důležité je i rozdělení jídla na několik denních porcí, obvykle 5. Snídaně má být vydatnější, večeře naopak lehčí.

  2. Pitný režim – během snižování nadváhy se doporučuje pravidelný pitný režim. Vhodné je vypít přibližně 2,5 litru vody denně.

  3. Pravidelný pohyb – pokud se nebudete hýbat, zhubnete velmi těžko. Chce to alespoň 3x týdně intenzivní pohyb v délce vždy 1 hodiny. Může se jednat o posilovnu, ale třeba i rychlou chůzi, jestliže nemáte rádi fitness aktivity.

  4. Dobrá nálada – občas je dobré se za snahu nějak odměnit. Možností, jak koupit ideální dárek pro ženu nebo pro muže je mnoho. Stačí si vybrat. Dobrý mysl je půl zdraví a polovina úspěchu při hubnutí.

Co hubnutí ještě podpoří

  • Přírodní produkty – speciální přírodní produkty nabízejí podporu hubnutí. Dokážou snížit pocit vlčího hladu, nakopnou metabolismus nebo celkově očistí lidské tělo od různých škodlivých nánosů a splodin. Mezi takové produkty patří například zelené potraviny, Acai Berry nebo třeba pomůže Goji.

  • Další přípravky – vedle různých přírodních extraktů se nabízejí i kvalitní tablety na hubnutí. Také ty mají dobrý efekt, pokud jsou doplněny výše zmíněnými kroky.

  • Výživový poradce – o pomoc se snižováním nadváhy se můžete obrátit i na odborníky. S výjimkou dietologů se jedná o různé fitness trenéry a výživové poradce, kteří vám upraví jídelníček a doporučí konkrétní cvičení. Je ovšem potřeba počítat s tím, že tyto služby jsou za úplatu.

Reklamní článek

zdroj:
Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: hubnutí, pr

Diskuze k článku: 0 příspěvků

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Můžete si také přečíst

Pitný režim při hubnutí

Při hubnutí je důležité dodržovat pitý režim. Množství tekutin je ovšem individuální. Většinou platí, že máte vypít 30ml…

Jak začít v posilovně?

Rozhodli jste se, že uděláte něco pro vaše zdraví, ale tak trochu si ještě nejste jistí, zda to opravdu dokážete? Máte plnou…

Chci zhubnout účelně a zdravě: Jak na to?

Pokud jste se rozhodli pro odbourání tukových polštářů a chcete zvolit cestu, která vás nebude stát zdraví, máme pro vás…

Současné dietní trendy při hubnutí 1. část

 Dukanova dietaDukanova dieta se zakládá na principu spalování kalorií trávením bílkovin. Dukanovu dietu tvoří čtyři…

Současné dietní trendy při hubnutí 2. část

 Paleo dietaPaleo strava je založena na omezeném přijímání sacharidů jako hlavního zdroje energetického příjmu. Příjmy…

 
Kosmetika a oblečení Zdraví a výživa Sport a cvičení Cestování a dovolená Děti a rodina Domov a bydlení Peníze a podnikání Elektro a počítače Auto a moto Zahrada a zvířata Kultura a umění Vzdělání a zábava
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt