Současné dietní trendy při hubnutí 2. část

radyweb.cz

Paleo dieta

Paleo strava je založena na omezeném přijímání sacharidů jako hlavního zdroje energetického příjmu. Příjmy tvoří hlavně zdravé tuky. Jídelníček musí obsahovat povolené potraviny. K výhodám patří, že budete hubnout bez pocitu hladu. Tělo přijme dostatek omega-3 mastných kyselin a poroste i svalová hmota díky bílkovinám.

Zelená káva a chlorella

Zelená káva a chlorella se řadí k zeleným potravinám. Jedná se o přírodní produkty pozitivně ovlivňující zdravotní stav lidí. V případě hubnutí pročisťují tělo od škodlivin a odpadních látek – zhubne se. Dovedou podpořit metabolismus.

Mléčná dieta Rajko Dolečka

Mléčná dieta Rajko Dolečka je určena pro třináct dní. Během hubnoucí doby se musí dodržovat konzumování potravin podle daného jídelníčku. K výhodám patří, že si skutečně poradí s nadbytečnými kilogramy a zhubnete, ale tělo podstupuje vyšší zátěž a může se cítit unaveně.

Dieta každý druhý den

Jeden den diety se jí cokoliv, druhý den se omezuje počet kalorií na 500 za den. Díky této dietě se může ztratit až 5 kg za měsíc. Výhodou je, že jíte, kdy se vám chce a není potřeba nic připravovat předem.