Současné dietní trendy při hubnutí 1. část

radyweb.cz

Dukanova dieta

Dukanova dieta se zakládá na principu spalování kalorií trávením bílkovin. Dukanovu dietu tvoří čtyři fáze, jejichž délka se odvíjí podle počtu kilogramů určených ke shození. Jídelníček obsahuje pouze povolené potraviny. Výhodou je, že při dodržování doporučeného stravování se hubne a jídelníček není striktně určen – vyberete si z povolených potravin to nejvhodnější pro vás.

Dieta Antónie Mačingové

Antónia Mačingová se věnuje zdravé stravě a orientuje se hlavně na harmonizování a detoxikaci těla. Výhodou je, že díky této dietě se očistí tělo od toxinů a přebytečné vody. Detoxikační program trvá čtyři 4 týdny. Není nutné vážit ani odměřovat porce – můžete jíst kolik chcete z předem daných potravin.

Krabičková dieta

Krabičková dieta patří k hitům současnosti. Zakládá se na pravidelné a vyvážené stravě, kterou si můžete dopřávat prostřednictvím různých firem, anebo si ji připravit doma svépomocí. K výhodám patří, že jíte pravidelně celý den a strava je pestrá a vyvážená. Navíc víte, kolik činí váš denní energetický příjem.

Jillian Michaels cvičení

Jillian Michaels je známou fitness trenérkou. Její sestavy pro cvičení na doma pomohly již zhubnout a vylepšit kondici mnoha lidem. Díky krátkým cvičebním programům se vylepšuje fyzická kondice a vytvaruje se tělo. Výhodou je, že cvičíte doma a lze si zacvičit kdykoliv chcete.