Představujeme oblíbené zubní kartáčky – první dva

radyweb.cz

Curaprox CS 5460 Ultra Soft

Měkký kartáček prověřené značky, který je spojován s jistotou kvalitního čištění, po kterém jsou výsledkem hladké, čisté a přirozeně bělejší zuby. Unikátnost tohoto kartáčku je dána především speciálními vlákny s označením Curen, kterých je na jednom kartáčku necelých 5 500.

Díky menší a dobře tvarované hlavičce je jistotou i to, že se s kartáčkem dostaneme do celé ústní dutiny, i do hůře přístupných míst v oblasti okrají dásní. Snadnou manipulaci s kartáčkem zase zajistí osmihranný profil, který přispívá k pohodlnému a bezproblémovému držení.

Zubní kartáčky VitalCare Hello Kitty firefly

Kvalita zubního kartáčku kombinovaná s moderními technologiemi. Tak lze jednoduše označit tento model, který je oblíbený nejenom u nás, ale hlavně na trzích v USA. Je určený nejmenším dětem, které s čištěním zubů teprve začínají. Je vybavený LED diodou, která po dobu čištění zubů bliká, a to po jednu celou minutu.

Takto lze dítě lépe naučit správným návykům, které jsou spojeny také s tím, že by celé ústní dutině mělo věnovat celkem tři minuty. Ve chvíli, kdy blikání na kartáčku ustane definitivně, je čas pro jeho výměnu.