Představujeme oblíbené zubní kartáčky – další dva

radyweb.cz

Curaprox CK 4260 CuraKid

Další z dětských kartáčků, a to již od zmíněné oblíbené značky. Je speciálně vyvinutý pro ty nejmenší. Složený je z více než 4 000 velmi jemných vláken s označením Curen. Jeho hlavička je nejenom menší, ale je také mírně zkosená, díky čemuž se pohodlně dostane kamkoliv v rámci dětských úst.

Praktickou funkcí je patka na rukojeti, která umožní kartáček nejenom vložit do kelímku, ale umožní také to, že je možné daný kartáček také kamkoliv postavit. Použití tohoto typu je doporučováno od čtyř let. Mezi jeho další přednosti patří:

  • Skvělé výsledky za sucha i za vlhka
  • Výrazně méně absorbují vodu, než je tomu u konkurence
  • Jistota šetrného a přitom hloubkového čištění

Zubní kartáček Parodontax Extra Soft

Extra měkký kartáček, který má speciálně tvarovaná vlákna, která se postupně zužují. Díky tomu se lépe dostanou i na hůře přístupná místa a zároveň nabídnou vysokou efektivitu čištění. Zvláště účinný je tento typ kartáčku u čištění mezizubních prostor, ale potěší i svou šetrností a zároveň účinností v rámci ochrany zubních dásní.

Kromě toho umí dokonale odstranit zubní povlak, nebo škodlivé bakterie. A to nejlépe ve spojení se zubní pastou stejné značky, která je jako doplněk daného kartáčku doporučována.