Pedikůra pro vaše nožky

radyweb.cz

Jaro je tady s plnou parádou a s ním také nespočet variant bot k nošení. Pokud si chcete nazout sandálky, prvně se pusťte do pedikúry, tu není opravdu vhodné opomenout. V dnešním článku si povíme, jak na to. Vaše nohy budou zářit široko daleko!

Vodní lázeň a vonná sůl

Napusťte si do nádoby vlažnou vodou a přidejte do ní vaši oblíbenou sůl do koupele. Zhruba 20 minut relaxujte a plánujte letošní dovolenou nebo přemýšlejte o příjemných zážitcích. Klidně si pusťte váš oblíbený seriál nebo se začtěte do oblíbené knížky.

Pemza a nůžky

Po té přichází řada na odstranění zhrublé kůže, která vašim patám dává přívlastek ryze nevzhledný. Očistěte vše a pak aplikujte účinný peeling určený na nohy. Speciálními nůžkami zastřihněte nehet do požadované délky a nadbytečnou kůžičku zatlačte. Věnujte pozornost také nerovnostem na nehtu, které dle potřeby zapilujte

Nožky osušte a pusťte se do lakování, vyberte si z barev, které odpovídají aktuální náladě a dejte sbohem nudě a všednosti. Pohrát si můžete také s detaily. Mnoho žen si oblíbilo přítomnost třpytek a jiných drobností, jež vyzvednou váš výsledek. Máte prsty velmi blízko u sebe? Nevadí, pro pohodlné nanášení si pořiďte oddělovače prstů. Investice do této maličkosti se vyplatí a vy si bez problémů vyzdobíte nehtíky.

Nechejte lak dostatečně zaschnout a pak si chodidla důkladně promažte k tomu určeným krémem. Navlékněte si bavlněné ponožky a oddejte se snění. V létě nezapomínejte na chladivé spreje a na přípravky proti pocení.