Novinky ze světa horských kol 2/2

radyweb.cz

Felt Edict

už na první pohled je novinka ze světa horských kol, konkrétně kolo Felt Edict nezaměnitelné s jiným. Je to kolo méně tradiční struktury, co se týče konstrukce kola. Je navrženo speciálně pro horský terén a míšení cesty do kopce a z kopce. Přesně pro tento terén je kolo navrženo a tak patří mezi horké novinky ze světa horkých kol, protože přináší jezdci zrychlení i v tak nepříjemném terénu, jako jsou prostory horské cykloturistiky.

Toto horské kolo je vybaveno uvolňovačem, který tak reaguje na aktuální terén a doplní tak jezdce, aby nemusel vyvinout tolik síly. Jedná se o kolo, které jde směrem ke stálému zlepšování pohybu cyklisty v horském terénu. Jistě má svoji budoucnost a proto i mnozí závodníci tento typ horského kola volí.

Scott Spark

Jako novinka ze světa horských kol je považován i model Scott Spark, což je kolo pro horský terén, které si ale také libně rozumí se silničním terénem. Je tak ideální volbou pro obě varianty. Nabízí z každého terénu to nejlepší a tak je jistě i oslavnou novinkou ze světa horských kol. Díky kombinaci je tak možno volit toto horské kolo pro kombinovaný terén a vždy z něj vytěžit maximum. Proto si horské kolo vybírá i mnoho nejlepších jezdců světa.