Několik rad na pevná prsa

radyweb.cz

Pevnost ženských prsou

Pevnost prsou ovlivňují různé fyziologické procesy a celkový životní styl. Důležité je zpomalení stárnutí. Organismus potřebuje hydratovat, musíte dodržovat dostatečný pitný režim. Doporučuje se sprchování nejdříve teplou a pak studenou vodou. Po sprchování tělo namažte tělovým mlékem nebo speciálními přípravky na dekolt.

Obklady dekoltu

Na dekolt si můžete přikládat i teplé a studené obklady. Pokládejte si je střídavě – nejprve teplé a pak studené. Obklady mohou obsahovat sůl nebo citronovou šťávu, aby získala pokožka minerály a vitamíny. Následně dochází k lepšímu prokrvování a zvyšuje se pružnost.

Jednoduchá domácí masáž

Masáž je nejlepší ještě před sprchováním a ideální je si ji dopřávat denně. Na provádění domácí masáže si pořiďte tělový kartáč nebo žínku. Ňadra budete pomocí pomůcek masírovat ve směru zezdola nahoru. Jisté zefektivnění slibuje používání kostky ledu.

Profesionální masáž

V případě, že se vám jedná o odstranění odumřelých buněk, masírujte se jednou za měsíc – je to dostačující. Prsní masáže nabízí také profesionální masérské salóny. Provedou vám speciální masáž trvající přibližně hodinu a půl. Pokožka se hodně zpevní a navíc se vám zvětší prsa až o dva centimetry.