Návod, jak si zútulnit domov

radyweb.cz

Každý z nás chce mít byt či dům jako ze žurnálu. Přinášíme vám levné tipy a triky, díky kterým váš domov zazáří a ve vašich očích bude vypadat báječně. Otevřete se této formě úpravy a zapomeňte na nákupy nového vybavení, jde nám o zútulnění, v žádném případě ne o nejvíce trendy domov. Inspirujte se s námi.

Svíčky, vonné olejíčky, aromalampy
Provoňte domov vůní jasmínu či pomerančové kůry a navoďte si báječnou náladu touto cestou. Prozařte si konec dne mihotavou nadějí a spřádejte plány do budoucna. Dnes jsou velmi oblíbené také bytové difuzéry plné vůně dle vašich představ. Jsou na českém trhu k zakoupení v několika provedeních.

Tapeta zkrášlí stěny i daný pokoj
Tapeta se hodí opravdu kamkoli a přitom se nemusí jednat o vytapetování celé místnosti, spíše naopak. Rozhodněte se použít tapetu pouze na jednu zeď a zbylé zahalte do podobného či zcela odlišného barevného tónu.

Suvenýry z dovolené neschovávejte do krabice
Byla by opravdu velká škoda nechat suvenýry povalovat se v krabici od bot. Vytáhněte je na denní světlo a vyskládejte si je na krbovou římsu a během dne na nich ustaňte pohledem. Vybavte si, kde jste je pořídili a jaké dobrodružství jste na cestách zažili. A relaxace je na světe.

Pohovka plná polštárků
Zeje vaše sedací souprava prázdnotou? Okrášlete ji přídavkem malých, dekoračních polštářů, které rozzáří domov a vše bude vypadat mnohem útulněji.