Kam vyrazit do ciziny za fotbalem?

radyweb.cz

Zdi totality již dávno padly a ekonomická situace českých fotbalových fanoušků není nijak kritická. Proto je logické, že čím dál více z nich by ráda prožila atmosféru nejlepších evropských zápasů na vlastní kůži. Zvolit můžete buď zájezd s cestovní kanceláří nebo si lze zakoupit lístek na fotbal a vyrazit do zahraničí na vlastní pěst. Kam stojí za to se podívat?

Real Madrid

Jeden z nejznámějších světových a samozřejmě i španělských klubů patří do skupiny elitních týmů, které by si neměl nechat uniknout žádná fanoušek fotbalu. Zájezd na Real Madrid nabídne možnost vidět na vlastní oči slavnou CR7, tedy držitele Zlatého míče Cristiana Ronalda. Zmínit musíme také záložníka z Walesu, neboť Gareth Bale se již zařadil k tahounům bílého baletu, jak se Real Madrid také nazývá.

FC Barcelona

Další ze španělských velikánů je klub FC Barcelona. V jeho dresu hraje známý záložník Lionel Messi, u kterého se fanoušci neustále dohadují, zda je lepším hráčem on nebo výše zmíněný CR7. Levné lístky na FC Barcelona nabídnou i další skvělé hráče, kteří vytvořili s Messim téměř neporazitelné trio. Jedná se o Luise Suaréze a Neymara.

Bayern Mnichov

Největší německý fotbalový klub Bayern Mnichov stál ještě donedávna v pozadí za španělskými velkokluby. Jenže jeho úspěchy na evropském poli jeho celosvětové renomé změnili. Na jeho stadión lze navíc dojet z České republiky bez problémů autem, takže si vstupenky na Bayern Mnichov může dopřát úplně každý. V současnosti za něj hrají například zřejmě nejlepší fotbalový brankář Manuel Neuer nebo nová posila, obránce Mats Hummels.

Těmito kluby samozřejmě nabídka na zajímavé fotbalové zážitky nekončí. Nepochybně stojí za návštěvu anglická liga a kluby jako Chelsea, Manchester United, Manchester City nebo Arsenal. Výborný zážitek může nabídnout i francouzská liga, zejména zápasy Paris St. German nebo Monaca. Chybu neuděláte ani s Itálií. Za všechny týmy lze jmenovat AC Milán, Juventus Turín, Inter Milán nebo AS Řím.

Reklamní článek