Jaké příbory jsou in

radyweb.cz

Servírovací příbor na salát

Saláty jsou stále oblíbenějšími pokrmy a díky speciálnímu příboru se nandavají velice snadno. Oblíbený příbor se zhotovuje z prvotřídního materiálu, který se hodí do myčky. Příbory se dají sehnat v různých barevných variantách – bílé, žluté, oranžové, modré a zelené.

Dětský příbor s barevnou rukojetí

Barevně řešený dětský příbor vždy zaujme nejmenší strávníky. Nůž, vidlička a lžíce z prvotřídní nerezavějící oceli je doplňována ergonomickou rukojetí přizpůsobenou dětské ruce. Děti mohou stolovat s rukojetí ve veselých barvách – žluté, oranžové, světle zelené nebo světle modré.

Dětský příbor s barevnými obrázky

Sady dětských příborů s barevnými obrázky jsou velice populární a často se volí jako praktické dárky rodinám s malými dětmi. Vidlička, nůž, lžíce a lžička se zdobí barevnými autíčky, veselými zvířátky, motýlky a holčičkám se jistě zalíbí i neodolatelné víly.

Sady příborů z nerezavějící oceli

Sady jídelního příboru vyrobené z prvotřídní nerezavějící oceli mají precizní provedení a skvělý design. Soupravy příborů se řadí do nejvyšší kategorie, protože se vyrábějí kováním z jednoho kusu oceli 18/10. V tomto případě jsou sady často voleny jako svatební dary.