Jaké kliky a kování jsou trendy 2/2

radyweb.cz

Mosazné dveřní kování

Luxusní dveřní kování s čtvercovou rozetou vám udělá z interiéru skutečný skvost! Doma nebudete mít žádnou obyčejnou kliku, ale můžete se s ní chlubit před přáteli. K dostání je v lakovaném niklu, v perleťovém chromu, bez rozety, s rozetou BB, s rozetou PZ nebo s rozetou WC.

Dveřní kování s kulatou rozetou

Levné kliky jsou dobrou variantou, kdy získáte domů to, co potřebujete a současně nebude vaše finanční vydání tak vysoké. Například si kování ke dveřím můžete vybrat v hnědé nebo bílé barvě. Provedení jsou různá: bez rozety, s rozetou PZ, s rozetou BB nebo s rozetou WC.

Kování s koulí

Koule se dodává jako pevná a nebo pohyblivá (otáčecí). Vždy si všímejte průměru koule, který se může lišit podle druhu. Koule je k dostání v různých variantách – dózický klíč, cylindrická vložka FAB nebo WC. Dveřní koule s kulatým štítkem z nerezové oceli je k dostání například v barvě satinovaném niklu.

Americké koule

Uzamykatelné americké koule jsou k dostání v několika barvách. K výhodám patří, že jde o stylové kování ke dveřím a stačí otočit kouli, aby se dveře uzamkly nebo otevřely.