Jak zpevnit paže a vyhnat faldíky?

radyweb.cz

Každá žena si přeje mít hvězdné tělo, velmi často se to však neobejde bez pořádné dřiny, což ne všechny z nás jsou ochotny podstoupit. I v této oblasti platí, že nic není zadarmo. Snažte se pracovat na sobě denně a také upravte jídelníček a vaše stravovací návyky, bez nich se vaše snažení mine účinkem.

Oblast paží se velmi těžce formuje, ale nevěště hlavu. Pokud vydržíte dostatečně dlouhou dobu, účinek určitě brzy dostaví. Důležité je vydržet a jít si za svým rozhodnutím stůj co stůj. Zapomeňte na známé a tolik oblíbené výmluvy, ty vám v životě nikdy nic nepřinesou. Jedině neúspěch a pocit méněcennosti a zrovna takové „bonusy“ do života opravdu nepotřebujete!

Tukové zásoby na pažích nevypadají zrovna nejlépe, nejčastěji se usazují na spodní straně, odkud se velmi obtížně shazují. Léto je tady coby dup, proto neotálejte a pusťte se do boje, jež vám přinese krásné a pevné paže. Brzy začne období odhalených ramen a vy se přece nechcete potit v tričku s dlouhými rukávy, nebo snad ano?

Vsaďte na báječné dámské i pánské kliky
Rozprostřete si na zemi cvičební podložku , pusťte si hudbu a posilujeme. Začněte od méně častého opakování a raději se zaměřte na to, abyste se již poprvé zcela neodvařili. Tímto postupem byste si jedině mohli vytvořit blok k cvičení, což není v žádném případě dobré. Přesný návod na kliky najdete na webu o cvičení.

Posilujte s činkami
Nasypte si do obyčejných PETek písek nebo je napusťte vodou a začněte posilovat. Opakujte denně po sériích celkem 25 x.