Jak zpevnit dekolt

radyweb.cz

Trápí vás to, že vaše prsa ztratila na pevnosti? Nedělejte si vrásky a raději zachovejte klid, protože jej budete potřebovat. Na místo toho se pusťte do skvělých cviků, jež vám přihrají dekolt přesně podle vašich představ. Začněte si věřit a pusťte se do boje, vítězka si odnese nejen dobrý pocit, ale také skvostný výstřih. Pánové budou bystřit.

Najděte si každý den pár minut a sexy dekolt vás prostě nemine. Starejte se o sebe a vaše symboly ženství vám poděkují, ptáte se, jak na to?

Sprchujte se střídavě teplou a studenou vodou
Pokud se po cvičení chcete ochladit, střídejte vodu teplou a studenou. Vaše pokožka se prokrví a ňadra budou hledět na svět vzhůru.

Jak poznám, že jsou povislá?
Vložte si pod ňadro obyčejnou tužku, pokud spadne je vše v nejlepším pořádku. V opačném případě se pusťte do cvičení.

Spojte dlaně k sobě a vší sílou tlačte, opakujte 20 x a vždy vydržte alespoň několik vteřin, nejméně deset. Uvolněte se a znovu opakujte.
Spojte se prsty a vší silou se je snažte rozpojit. Tento cvik aplikujte hned v několika sériích, vždy na počítejte do deseti vteřin a pak ruce uvolněte.
Vsadit můžete také na dámské kliky, také ty pánské si ženy pro báječný vliv oblíbili. Využijte také obyčejné PET láhve, svoji funkci zvládnou opravdu bravurně. Napusťte je vodou nebo do nich nasypte písek nebo jinou náplň. Začínejte s objem 1,5 l a postupně přidávejte.
Během cvičení také jezte střídmě, mažte ňadra speciálními krémy a noste při práci podprsenku, která pro ně představuje báječnou oporu.