Jak zatočit s kocovinou 2/2

radyweb.cz

Vývar

Miska horké a poctivé polévky je především to, po čem lidé prahnou po bujaré noci. Zeleninový, nebo masový vývar, či poctivá česnečka je tak trochu stálicí, která má postavit unavené a zničené tělo zpět na nohy. Záleží na tom, kdo jak se cítí, ale pravdou je, že taková polévka dokáže dodat tělu potřebné a chybějící látky, a přitom prohřát tělo. Pokud na vývar nemáte chuť, samozřejmě, že se má vynechat. Vždy je to o tom, jak se právě jedinec s kocovinou cítí.

Šumák a kocovina

Tak zvané vyprošťovací tablety jsou populární natolik, že dokonce dostali i pojmenování a jsou určeny přímo na kocovinu. Šumivé tablety mají v době nejen vitamíny a minerály, které tělu tolik chybí, ale i tekutiny a šumivý efekt navíc povzbudí tělo. Je dobré mít dobrý šumák doma. Nezkazí se jen tak a v případě první pomoci bude k dispozici.

Mastná jídla

Záleží vždy na tom, o jaký druh kocoviny přímo jde. Pravdou však zůstává informace o tom, jak jsou mastná jídla vhodná pro kocovinový stav. Mastnota váže alkohol, a tak může ulevit tělu. Hranolky, smažáky a brambůrky jsou nejlepší variantou na takovou situaci.