Jak zatočit s kocovinou 1/2

radyweb.cz

Hydratace

Po vydařeném večírku může snadno nastat velice nepříjemné období kocoviny. Ta je způsobena převážně dehydratací organismu, protože alkohol hodně vysušuje, takže po probdělé noci a mnoha alkoholu je potřeba doplnit tekutiny. Asi je zbytečné radit, že je během večera potřeba tekutiny doplňovat a tím pádem bude průběh kocoviny příjemnější. U bujaré oslavy n to mnozí zapomínají a rady, jak si pomoci hledají až už je kocovina na světě. Ale i tak je potřeba zavodnit tělo.

Spánek

Výtečná rada, která je ale vlastně zbytečná. Spánek je potřeba a také je to činnost, která je jediná schůdná pro propařené noci. Nikomu se ani nic nechce dělat, většinou stejně stráví den v posteli, v ovladačem od televize v ruce. Střídání spánků a sledování televize je snad jedinou činností, kterou je schopen jedinec s kocovinou provádět. Ale pravdou je, že je potřeba tělo stabilizovat a vlastně spánek dodá energii, která chybí.

Vitamín C a kocovina

Po požití většího množství alkoholu, než je zdrávo, je běžné, že je potřeba doplnit vitamín C, ale obecně i jiné vitamíny a minerály, které tělo hodně ztrácí při požívání nadměrného množství alkoholu. Obzvlášť pak vitamín C osvěží mysl a dodá potřebnou energii, která se ztratila. Vitamín C je potřeba doplnit v dostatečném množství a brát ohled na to, že je ho potřeba z několika hledisek.