Jak začít v posilovně?

radyweb.cz

Rozhodli jste se, že uděláte něco pro vaše zdraví, ale tak trochu si ještě nejste jistí, zda to opravdu dokážete? Máte plnou hlavu otázek a především divný pocit z toho, že budete vypadat směsně? Vykašlete se na něj a s hlavou vztyčenou nakráčejte mezi jiné odvážné sportovce.

Važte si sami sebe a nápad začít navštěvovat posilovnu v sobě i nadále udržujte , protože máte být právem na co pyšní. V posilovně si vás nebude nikdo všímat, nemusíte se ani obávat toho, že budete terčem posměchu. Do sportovních aktivit se zapojují nejen ti, kteří se danému sportu věnují již nějakou dobu, ale narazíte tam také na úplné začátečníky, jež začínají úplně stejně jako vy sami. Pokud se vám z této představy dělá mdlo, ubezpečíme vás v to, že i ti nejvypracovanější ze všech přítomných museli nějak začít. A právě začátky bývají ty nejnáročnější.

Vyzvěte kamarádku nebo sestru
Domluvte se s vaší nejlepší kamarádkou nebo s sebou vezměte maminku nebo sestru, společně se vám do nového prostředí půjde mnohem lépe. A vy se budete cítit uvolněněji, pokud budete vědět, že někdo známý je tam s vámi.

Pořiďte si kvalitní výbavu a sportovní obuv
Ženy by si měly pořídit pohodnou teplákovou soupravu a také sportovní podprsenku, která bude pro vaše ňadra představovat báječnou oporu a podporu zároveň. Ňadra uvězněná v kosticové podprsence s vycpávkami není nejlepší volbou pro sportovní účely. Nezapomínejte také na kvalitní láhev, která neuvolňuje do tekutiny ftaláty a jiné nepříznivé látky, jež nejsou pro člověka přínosem. Zaplaťte si alespoň na dvě až pět návštěv osobního trenéra.