Jak vyladit váš outfit

radyweb.cz

Každá žena sní po dokonalém zevnějšku, ptáte se, jak toho lze docílit? Přinášíme vám hned několik řešení, které nadšeně přivítáte. Pusťte se do čtení a zamilujte si pocit luxusního vzhledu i bez přítomnosti značkového oblečení a dalších doplňků. Naše rada zní: jde to i bez nich!

Noste to, co máte v oblibě a zapomeňte tak trochu na to, co se nosí

Pokud se skvěle cítíte v rudých mini šatech a myslíte si, že tento styl letos není in, mávněte nad tímto faktem rukou. Protože každá jsme jiná a aktuální módní vychytávky nám nemusí vždy sednout. Vklouzněte do kombinace, která skvěle vystihuje vaše já a lichotí vašim křivkám . Jedině tak budete působit sexy a uvolněně. Tento recept na krásu prostě zabírá.

Vsaďte na šperky nebo originální bižuterii

Připněte si na krk nevšední řetízek s úchvatným řetízkem nebo si ouška ozdobte náušnicemi ala paví pírka. Vaše okolí se na vás nebude moci vynadívat a váš pohled spolu s impozantním dekoltem vynikne. Náš tip: Pokud vsázíte na módní topík, pořiďte si kvalitní a barevnou podprsenku. Právě tato varianta se schvaluje a vy budete bodovat. Pánové z vás nespustí zrak!

Zkuste tetování z heny

Vydejte se na dovolenou a nechejte se přikrášlit skvělým prvkem, jež bude lahodit mužům okolo vás. Vsaďte na jemný symbol, třeba na nerozměrnou růži s trnem nebo šikovného delfína. Fantazii se meze nekladou, budete za hvězdu.