Jak se správně odlíčit?

radyweb.cz

Trápí vás problematická pleť nebo je vaším přáním osvojit si základy dokonalého odlíčení make-upu? Sestavili jsme návod přesně pro vás, který vám přihraje nejen krásu , ale především zdravou a pěstěnou pleť. Naučte se o váš obličej dokonale starat, investovaný čas se vám mnohonásobně vrátí.

Věnujte se denně své kráse a zapomeňte na výmluvy ve stylu, když se nelíčím, není třeba se věnovat očistné proceduře. Takové tvrzení vám přinese akorát zanesené póry, pupínky, kruhy pod očima a především budete rychleji stárnout, protože pokožka si nebude moci odpočinout.

Snažte si tento denní rituál osvojit a aplikujte jej do praxe ráno i večer bez ohledu na cokoli. Možná tomu nebudete věřit, ale také nenalíčená pleť si žádá péči a čas. Její čistotu ovlivňuje hned několik faktorů jako životní prostředí, strava a také typ dané pokožky.

Věnujte odličování čas a těšte se z krásné pleti jemné jako hedvábí

Vše by mělo začínat u kukadel, které je nutno zbavit přebytečné řasenky, tužky na oči nebo tekutých linek. Používejte přípravky, jež jsou pro tyto partie určeny. Oční okolí si žádá jemné vatové tamponky a speciální odličovače očí. Ty jsou vyvinuty tak, abyste nepocítila pocit napětí a podráždění. Na vatu aplikujte odličovadlo , následně jej klaďte na zraky a nechejte chvíli působit. Účinná látka si hravě poradí s nánosy líčidel a bez potíží sjedou dolů. Nenásilně přejíždějte přes oční víčko, dokud nebude tampon bělostně čistý.

Po té je na řadě obličej a odstranění make- upu. Používejte speciálně vyvinuté přípravky a vsaďte na výše uvedený způsob. Pak je na řadě oblast krku a dekoltu, na kterou tu a tam ženy zapomínají. Také na těchto místech je pleť citlivá a vyžaduje pravidelnou péči.

Vypomáhejte si prvně pleťovým mlékem a po té čištění zakončete pleťovým tonikem nebo vodou. Finální tečku představuje hydratační krém nebo v pokročilejším věku séra proti vráskám a jiné.