Hledáte elixír krásy? Sáhněte po arganovém oleji!

radyweb.cz

V marockém zlatě je ukryto množství vitamínů, které mají na pleť zázračný účinek.

Ať už máte do dvacítky nebo přes padesát, arganový olej je univerzálním pomocníkem v péči o pleť. Proč je tak oblíbený? Jsou to zejména jeho vynikající vlastnosti, jako je nemastné složení, čímž skvěle nahrazuje krém a přitom jeho přírodní původ zaručuje vynikající účinky. Pro pleť obličeje je potřebný zejména vitamin E, jehož obsahuje arganový olej dvakrát více než olivový olej. Arganový olej má silný antioxidační efekt, bojuje proti kyslíkovým radikálům a tím pleť regeneruje, což znamená, že pleť pomaleji stárne, stimuluje také v pokožce tvorbu kolagenu a elastinu, které udržují pleť pružnou a svěží, bez vrásek. S takovou péčí se vyplatí začít již v mládí, pleť se vám později odmění svou krásou.

Použití oleje je velice jednoduché. Nanáší se na pleť buď jako sérum – v koncentrovaném množství na určité oblasti obličeje – nebo na celý obličej, který je ještě jemně navlhčen po umytí ráno a večer. Vmasírujete olej do pokožky jako krém, pokožka nezůstává mastná a je dokonce ideálním podkladem pod make-up. Dámy si ho proto oblíbí velmi rychle a díky existenci spolehlivých výrobců dnes už dostanete opravdu kvalitní olej, který je hotovým skvostem pro své balení, je proto ideálním dárkem pro dámu v kterémkoliv věku.

Věděli jste, že arganového oleje se nemusíte bát ani tehdy, když máte trochu mastnější pleť? Nejenže po jeho nanesení se velmi rychle vstřebá a tedy pleť mastnou nezanechá, ale pravidelným používáním můžete dosáhnout i toho, že se tvorba mazu ve vaší pleti podstatně sníží! Zároveň je vhodný i na podrážděnou pokožku, po spálení sluncem nebo na pokožku trpící lupénkou a akné.

Reklamní článek