Designové pásky pro oživení každého interiéru

radyweb.cz

Slyšeli jste již někdy výraz WASHI pásky, nebo snad japonské pásky z rýžového papíru? (Ne, o jídlo tu vážně nepůjde.) Pak právě Vám je určený následující článek. Věříme, že Vás tyto malé designové vychytávky dostanou stejně jako nás a vlijí Vám do žil pořádnou dávku nové kreativity.

Japonské washi pásky jsou designové pásky, které na první možná i druhý pohled připomínají obyčejné lepící pásky. Jsou však mnohem chytřejší než izolepa, na to můžete vzít jed. Vyráběny jsou z rýžového papíru v různých velikostech a v široké škále barev a nápaditých vzorů.

Dají se popisovat, libovolně přilepovat a odlepovat. K zacházení s páskou nepotřebujete nůžky, snadno ji utrhnete rukou. Využít ji můžete k přeměně starých nudných bytových doplňků na nové, ať už to jsou čajové svíčky, staré vázy, šanony nebo nábytek. Širokou škálu uplatnění najdou washi pásky při výzdobě dětského pokoje.

Stejně působivé budou vypadat jako designové obrázky a rámečky. Zarámovat s washi páskou můžete fotografie přímo na stěnu. Nemusíte se bát o omítku, až budete obrázek sundavat, na stěně po pásce nezbude ani památky. Barevnou páskou můžete ohraničit plakáty i designové obrázky, např. černobílé kousky z designérské dílny Vanilla Fly.

Při výzdobě bytových doplňků nezapomeňte na dekorativní krabice a úložné boxy. S páskami můžete kouzlit – na rovném čtvercovém podkladu to jde přeci jen lépe. Budete překvapeni jak staré krabice s washi páskou prokouknou.

Inspiraci k sepsání tohoto článku jsme čerpali na stránce Nordic Day a jejím blogu. Přejeme Vám příjemnou zábavu plnou tvoření. Máte-li ve svém okolí nějakou kreativní duši, vězte, že washi pásky budou originálním dárkem, na který bude dlouho vzpomínat.

FOTO zdroj: NordicDay
Placený reklamní článek