Další tipy na vybavení pro grilování

radyweb.cz

Špízové jehly

Správná grilovací party se neobejde bez špízů. Pro různě chutné špízy z masa a zeleniny si pořiďte speciální špízové jehly, které jsou k dostání po několika kusech, abyste mohli uspokojit více lidí najednou. Kovové jehly na špízy se nabízejí v různých velikostech, záleží na vašich chutích a potřebách.

Servírovací kleště

Servírovací kleště vám vždy poslouží k pohodlnému obracení steaků, ryb, plátků masa, zeleniny, uzenin a jiných lahodných pokrmů. Kleště seženete v různých designech a velikostech. Zkusit můžete i chromované druhy. Snadno je uchopíte do rukou a manipulace je velice snadná.

Steakové příbory

Speciální steakové příbory jsou určeny ke snadnému nakrájení a porcování grilovaných steaků. Z kvalitních nožů na steaky bude nadšen každý milovník masa. Můžete si dokonce pořídit i dárkové sady steakových příborů, což je skvělý dárek při návštěvě přátel nebo známých. K dostání jsou nože samostatně, ale výhodněji vyjdou sety.

Koš na grilování zeleniny

Koš na grilování zeleniny budete vyhledávat v době, kdy dostanete chuť na některou z pochoutek, které lze na grilu připravit ze zeleniny. Koš úplně stačí položit vedle hlavního chodu na gril a za chvilku máte k dispozici voňavou přílohu k masu nebo k rybám. Koš na zeleninu se dá používat k ogrilování malých kousků masa nebo ryb.