Co vám pomůže zhubnout

radyweb.cz

Mít krásné a štíhlé tělo je dnešní trend, který je navíc podpořený tím, že hubení lidé jsou obvykle zdravější a podle statistik mají delší život. Jenže současný životní styl a způsob stravování mnohokrát zvyšují riziko obezity. Následné zhubnutí je přitom často dost problematické. Co vám tedy pomůže zhubnout?

Bez tohoto hubnutí nepůjde

  1. Úprava jídelníčku – nezbytné je vyřazení tučných, slaných a vysokokalorických jídel. Důležité je i rozdělení jídla na několik denních porcí, obvykle 5. Snídaně má být vydatnější, večeře naopak lehčí.
  2. Pitný režim – během snižování nadváhy se doporučuje pravidelný pitný režim. Vhodné je vypít přibližně 2,5 litru vody denně.
  3. Pravidelný pohyb – pokud se nebudete hýbat, zhubnete velmi těžko. Chce to alespoň 3x týdně intenzivní pohyb v délce vždy 1 hodiny. Může se jednat o posilovnu, ale třeba i rychlou chůzi, jestliže nemáte rádi fitness aktivity.
  4. Dobrá nálada – občas je dobré se za snahu nějak odměnit. Možností, jak koupit ideální dárek pro ženu nebo pro muže je mnoho. Stačí si vybrat. Dobrý mysl je půl zdraví a polovina úspěchu při hubnutí.

Co hubnutí ještě podpoří

  • Přírodní produkty – speciální přírodní produkty nabízejí podporu hubnutí. Dokážou snížit pocit vlčího hladu, nakopnou metabolismus nebo celkově očistí lidské tělo od různých škodlivých nánosů a splodin. Mezi takové produkty patří například zelené potraviny, Acai Berry nebo třeba pomůže Goji.
  • Další přípravky – vedle různých přírodních extraktů se nabízejí i kvalitní tablety na hubnutí. Také ty mají dobrý efekt, pokud jsou doplněny výše zmíněnými kroky.
  • Výživový poradce – o pomoc se snižováním nadváhy se můžete obrátit i na odborníky. S výjimkou dietologů se jedná o různé fitness trenéry a výživové poradce, kteří vám upraví jídelníček a doporučí konkrétní cvičení. Je ovšem potřeba počítat s tím, že tyto služby jsou za úplatu.

Reklamní článek