Co dnes frčí při cvičení v posilovně 1/2

radyweb.cz

Funkční kruhový trénink

Funkční kruhový trénink má výhodu, že jde o komplexní cvičení se zapojením maximálního množství svalových skupin. Během tréninku se napodobují běžné denní aktivity. Při tréninku se zaměřujete na cvičení s pomůckami i s vlastní vahou. Zkouší se výdrž, dynamika a balanc.

Trénink pro ženy

Speciální tréninky pro ženy jsou velmi vyhledávané a mohou se zaměřovat buď na zvýšení fyzické kondice nebo na hubnutí. Výhodou je, že i v posilovnách vám mohou poskytnout služby zkušených trenérek a výživových poradkyň. Není problém získat první zkušební lekci zdarma.

Stroje k posilování zad

Posilování zad můžete provádět na speciálních strojích v posilovně. Provádějí se přítahy podhmatem ze shora dolů v sedě. Není problém cvičit každou rukou zvlášť. K výhodám patří, že úchopy podhmatem se postarají o ideální pohyb určený k rozvíjení zádových svalů.

Stroje na přítahy nadhmatem

Stroje pro posilování zad vám umožní vykonávat také přítahy nadhmatem ze zdola nahoru v sedě. Plusem je možnost cvičit každou rukou zvlášť. Díky těmto přístrojům se rozvíjí hlavně zádové svaly a zadní delty. Pomocí sbíhavých a rozbíhavých pohybů dojde k souměrnému rozvoji síly a postavy.