Co dnes frčí a je trendy – světla do koupelny 2/2

radyweb.cz

Koupelnové stropní svítidlo v kovovém rámu

K oblíbeným svítidlům do koupelny patří stropnice. Koupelnové stropní svítidlo má v kovovém rámu připevněno mléčné stínidlo se skla. K výhodám chromované konstrukce svítidla patří, že nebude rezivět a bude dlouhou dobu vypadat nově. Do svítidel se dají využívat LED žárovky.

LED koupelnové stropní svítidlo

LED koupelnová stropní svítidla mají jednoduché designy, ale přesto působí elegantně. Připevňují se přímo do stropu a umí osvětlit dostatečně velký prostor v místnosti. Jednoduchá svítidla jsou univerzální a je možné je využít kdekoliv v koupelně. Skleněné stínidlo v matně bílé barvě vypadá atraktivně.

Koupelnové svítidlo z matného chromu

Svítidla z matného chromu umí oživit interiéry a zároveň se můžete spolehnout na dostatek světla v místnosti. Svítidlo zhotovené z kovu a skla je zárukou dlouhé životnosti, odolnosti a bezpečnosti. Dalším plusem je, že se jednoduše udržuje. Svítidla by měla splňovat aktuální evropské normy.

Nástěnné stropní svítidlo se senzorem

Nástěnné stropní svítidlo se senzorem obsahuje pohybový senzor o rozsahu 360°. Výhodou je, že se dá nastavit doba svícení. Senzor je možné i deaktivovat.