Co dnes frčí a je trendy – letní boty pro ženy 1/2

radyweb.cz

Sandály z jemné kůže

Dámské letní sandály s vrškem i stélkou zhotovené z jemné lícové kůže vypadají od pohledu velice pěkně. Speciálně vyměkčená stélka se postará o pohodlí během chůze. Během nošení se bota tvaruje kolem chodila, což zaručuje skvělou lehkost. Tímto se snižuje tlak na chodidla, ale také na kyčle a kolena.

Páskové boty na nízkém podpatku

Letní boty na nízkém podpatku v páskovém provedení vypadají na nohách velice stylově a půvabně. Pásek je veden přes nárt a prsty. Zapínání na kožený pásek s přezkou je velmi praktické. Díky měkčené kožené stélce se mohou boty přizpůsobit vašemu stylu chůze.

Sandály s ozdobou

Páskové letní sandály na nízkém podpatku se hodí k sukním i kalhotám. Nártový pásek zdobí různé druhy ozdob – kamínky, spony, flitry. Nohy tak vypadají, že jsou ošperkovány a mají svůdný styl. Výhodu je, že pásky přes nárt mohou mít polohovací provedení v gumičce, což umožňuje přizpůsobení každé noze.

Slaměné boty

Slaměné letní boty vypadají na nohách velmi stylově a módně. Módní slaměné boty na vstřikované syntetické podešvi se obalují přírodními materiály. Boty mají nižší hmotnosti a tudíž je jako lehké na noze skoro neucítíte. Vrchní materiály se uchycují nejčastěji pomocí cvoků.