Čím vylepšit šatník? Poradíme vám

radyweb.cz

Všechny ženy se chtějí líbit a součástí krásného vzhledu jsou i šperky a elegantní oblečení. Proto vám přinášíme několik zajímavých tipů, jenž byste neměli při výběru přehlédnout.

Tip na náušnice

Možná vás to překvapí, ale krásné náušnice nemusí být nijak drahé. Typickým příkladem jsou náušnice od firmy Swarovski. Jejich ceny se pohybují do jednoho tisíce korun a přitom jsou velmi atraktivní. Vybírat můžete z mnoha provedení, přičemž s žádným neuděláte chybu. Velmi oblíbené jsou náušnice z chirurgické ocele, ze stříbra a s křišťálem. Křišťály mají různé barvy, takže si můžete pořídit náušnice pro různé příležitosti.

Také nezapomeňte, že náušnice by měly ladit s náhrdelníkem či řetízkem na krku. A pokud se vám povede šperky sladit i s vašimi prsteny, bude to dokonalé.

Tip na dámské kabáty

V zimě, na jaře a na podzim se vám můžou hodit dámské kabáty. Ostatně i během léta občas přijde několik chladných dnů, kdy se vyplatí vytáhnout kabát ze skříně. Kabátu existuje mnoho střihů, takže si vybere každá žena s jakoukoliv postavou.
Jestliže kabátům příliš neholdujete, můžete si pořídit bundu. V poslední době nejvíce frčí kožené bundy. Pokud kůži nemusíte, je možné si pořídit polyesterové bundy s podšívkou. Tyto materiály vás nikdy nezklamou a pokaždé, když je potřeba, zvýší váš tepelný komfort.

Tipy na dámské svetry

Do chladnějšího počasí si nevystačíte jenom kabátem nebo bundou. Budete potřebovat elegantní dámské svetry. Jelikož je pravděpodobné, že ve svetru budete chodit i v chladnějších místnostech, dobře vybírejte. Svetr může hodně ovlivnit váš celkový vzhled. Proto si dobře vybírejte jejich tvar. Také barev je k dispozici nespočet.

Když už si budete obnovovat šatník, zamyslete se nad botami. Módní trendy u bot se mění snad ještě rychleji, než u ostatních druhů oblečení. Byla by škoda se pořádně vyfiknout a vše pokazit botami, které vypadají jak z minulého století.

Reklamní článek