Chci zhubnout účelně a zdravě: Jak na to?

radyweb.cz

Pokud jste se rozhodli pro odbourání tukových polštářů a chcete zvolit cestu, která vás nebude stát zdraví, máme pro vás skvělý tip. Tím je krabičková dieta. Poradíme vám, jak si její principy osvojíte a přizpůsobíte je tak vašim nárokům.

Na jakém principu dieta funguje?
Krabičkovou stravu nabízí nespočet firem, jež se na tuto problematiku specializují. Záleží jen na vás, pro kterou z nich se rozhodnete. Důležité je, aby daná společnost byla co nejblíže vašemu bydlišti, jinak se cena za dodání může prodražit. Velmi výhodný je také osobní odběr na dané pobočce. Seznamte se s jídelníčkem i cenovou relací a podle toho se řiďte. Pozeptejte se také kamarádek nebo zabrouzdejte na internetu, kde takových diskuzí najdete nespočet.

Krabičková dieta je sestavena odborníky na stravování, kteří své práci naprosto rozumí. Použité suroviny a ingredience jsou vždy čerstvé a zpracované, co možná nejlehčí tepelnou úpravou. Tedy minimum smažení, pečení a jiných. Jídelníček na den bude tvořen 5 chody – snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. Budete nejen syti, ale především plni energie, protože jídlo obsahuje doporučené množství vitamínů a minerálů pro daný den.

Kolik kilogramů mohu zhubnout?
Týdně můžete ztratit jeden až dva kilogramy, což za měsíc dělá 4 – 8 kilo. Tím, že netrpíte hlady, minimalizujete tukové polštářky bez úbytku svalových buněk.

Považujete tuto dietu za moc drahou?
Myslíte si, že pokud na ni nemáte dostatek financí či je prostě nechcete touto formou utrácet, nemůžete tuto dietu dodržovat? Chyba lávky! Investujte do odborné publikace s názvem Krabičková dieta a seznamte se světem domácích a především zdravých receptů.