4 tipy na super závěsy do bytu

radyweb.cz

Dekorační závěsový panel

K oblíbeným řešením závěsů se v současnosti řadí závěsné panely určené k zastínění oken. jedná se o něco podobného jako japonské stěny. Dekorační závěsový panel také dobře poslouží jako dělící část různých koutů v bytě. Lze nakombinovat nejrůznější barvy. Ke snadnému zavěšení slouží drátěné úchyty.

Závěsový komplet

Chcete mít místnost dokonale sladěnou? Potom neváhejte s pořízením závěsového kompletu. V kompletu většinou nechybí dva kusy závěsu, jedna horní část – lambrekin a dva dekorační pásky na závěsy. Mnohdy není problém si sehnat i ve stejné barvě i přehoz na postele. Dekorační závěsy jsou k dispozici v různých barvách: cihlové, zlaté, smetanové, šedorůžové, modrošedé, tmavě zelené, lila atd.

Proužkované závěsy

V dekoračním textilu se často setkáte s proužkovaným vzorem, který je stále oblíbený. Dekorační závěsy s proužky se nejvíce hodí do jídelny, koupelny, kuchyně nebo i do ložnice. Velice moderně vypadá materiál 100 % polyester, který splývá a struktura látky zvýrazňuje motiv. K dostání je například v bílo fialovém provedení.

Dekorační závěsy s ptačími motivy

Zvířecí motivy jsou stále oblíbené a nemusí jít zrovna jenom o dětské pokoje, kam si pověsíte tyto druhy dekoračních závěsů. Velmi vděčným motivem jsou sovy, které nechybí v žádné moderní domácnosti, protože představují momentální trend. Barevné sovy zpestří vaše místnosti. Dekorační závěsy si dopřejte do kuchyní, pokojíků pro děti, teenagery nebo do ložnice.